• shop
  • shop
  • shop
  • shop

قیمت کالاها:

قیمت های مندرج در سایت فروشگاه کادو بازار بر اساس آخرین اطلاعاتی که از تامین کننده گان تحت عنوان قیمت مصرف کننده اعلام می شوند بروز میشوند. هر گونه اشتباه سیستم یا شخص که باعث ضرر رساندن به خریدار شود، در اسرع وقت جبران خسارت مالی وارده، می گردد.
چنانچه کالایی دارای تخفیف باشد، مبلغ تخفیف مشخصا مندرج می گردد.

قیمت کالاهای ارئه شده اول هر ماه شمسی به روز می شود و تا پایان ماه اعتبار دارد.
با توجه به نوسانات قیمت و تغییرات موجودی، قیمت و موجودی کالا در زمان قطعی شدن سفارش از سوی سفارش دهنده و فروشگاه اعلام می گردد و قیمت کالا پس از تایید سفارش از سوی خریدار به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

در حال حاضر هیچگونه مالیات، هزینه بسته بندی، شارژ اضافه و … به مبلغ کالاها اضافه نمیشود.

نحوه پرداخت وجه:

نحوه پرداخت وجه پس از قطعی شدن سفارش خرید از سوی خریدار، به شرح زیر می باشد :

  • پرداخت نقدی زمان تحویل کالا (مخصوص شهروندان تهرانی) :

خریداران محترم در شهر تهران می توانند پس از تحویل کالا در محل مورد نظرشان وجه سفارش را بصورت نقدی پرداخت می‌نمایند.

  • پرداخت به مامور اداره پست (برای کلیه خریداران) :

از آنجائیکه تحویل کالا در تهران و خارج از شهر تهران می تواند توسط خدمات پستی / باربری انجام می‌پذیرد، پرداخت وجه می تواند به صورت پرداخت درب منزل به مامور پست صورت پذیرد.

  • پرداخت اینترنتی :

برای این منظور ارتباط امن بر پایه SSL با درگاه اینترنتی بانک ملت برقرار شده است.

حمل و تحویل کالا:

تهران:
حمل و تحویل کالا براساس هماهنگی انجام شده با خریداران محترم در شهر تهران توسط کارشناسان فروش کادو بازار انجام می‌پذیرد. بر این اساس خریدار می تواند از میان ارسال کالا با پیک و ارسال کالا توسط پست، یکی را برگزیند. بدیهیست هزینه هر دو نوع ارسال به عهده خریدار می باشد.
در هنگام تحویل کالا دو نسخه چاپی از صورتحساب که دارای امضا و مهر فروشگاه است، تحویل خریدار می گردد. خریدار نسخه متعلق به فروشگاه را امضا و تحویل کارشناس فروش کادو بازار یا مامور اداره پست میدهد. این امضا به منزله تحویل گرفتن صحیح و سالم کالاهای سفارش می باشد.

سایر نقاط کشور:
حمل و تحویل کالا در سایر شهرهای کشور با توجه به مقصد و یا نوع کالا از طریق تیپاکس، پست پیشتاز یا باربری می‌باشد. روش ارسال و شماره رهگیری محموله ارسالی بعد از تحویل به شرکت پست مربوطه، از طریق سایت پست جمهوری اسلامی ایران و همچنین سایت فروشگاه قابل رهگیری می باشد. تاییدیه تحویل محموله پستی به خریدار از طرف شرکت های پست، به منزله دریافت سفارش از طرف خریدار می باشد.

روند برگرداندن کالا و یا انصراف از دریافت خدمت و روشهای بازپرداخت وجه :

کالا(های) خریداری شده حداکثر تا ده روز کاری به شرط باز نشدن بسته بندی اصلی قابل برگشت خواهند بود. برگشت کالا در تهران توسط کارشناسان فروش کادو بازار و در سایر نقاط کشور از همان روش ارسال اولیه صورت می گیرد. فروشگاه کادو بازار در همان زمان نسبت به تسویه حساب با مشتری اقدام می کند و هزینه حمل برگشت کالا بر عهده فروشگاه می باشد.

خدمات پس از فروش:

تمامی کالاهای فروخته شده توسط کادو بازار شامل خدمات پس از فروش تامین کننده کالا که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و … همراه محصول موجود است می باشند. موارد خاص در نام کالا و یا صفحه مشخصات کالا بوضوح توضیح داده شده است.

با تشکر – واحد فروش فروشگاه بزرگ کادویی کادو بازار